Hakkımızda

1960’lı Yıllarda başlayan tarım faaliyetlerimiz,

Yıllar sonra aile büyüğümüz Necmi Sezer tarafından tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve çağımıza ayak uydurabilmek amacıyla 1994 yılında Sezerler Gıda Maddeleri San. ve Tic.A.Ş. adı altında sanayileşmedeki ilk adımını atmıştır. Firmamız kurulduğu günden günümüze kadar olan süreçte müşteri memnuniyeti ilkesini kendisine hedef belirlemiştir. Firmamızın şuan ki farkı tamamen yerli üretimimiz olan pirinci kendi arazilerimizde üreterek son teknolojiye sahip olan fabrikamızda tüketici ile buluşturmaktır. Firmamız 20.000 m2 alanda kurulu olup 10.000 tonluk kapalı depolama ve 6.000 tonluk çelik silo sistemine sahiptir. Firmamız kurulduğu günden günümüze kadar olan süreçte hep yenilikçi yatırımlar yapmış ve yapmaya devam edecektir. Pirinç hammaddesi olan çeltik üretiminin %80’ini kendi arazilerinde son teknoloji tarım makine ve ekipmanları ile sağlayan ve bu ürünü tarladan sofranıza el değmeden getirmektedir.Firmamız gıda ambalaj normları doğrultusunda 5,10,25 ve 50 kg’lık ambalajlarda otomatik el değmeden üretim yapabilmekte ve pazarlamaktadır.

Misyon

Tüm tüketicimize hak ettiği kaliteli ürünleri,

Ekonomik ve uygun fiyatlarla ulaştırmak, tüm ürünlerimizde yüksek ürün kalitesi ve yüksek çevre bilinci ile lider marka haline gelmektir. Bu çerçevede Sezerler Gıda kendi sektöründe satışa sürülen ürünlerin kalite standardını üst seviyede tutmak adına üretim süreçlerinin belirlenmesinde etkin bir rol almayı görev edinmiştir.

Vizyon

Sezerler, Bakliyat Diyarı ve Emre Sezer

Markaları adı ile piyasaya sunduğumuz tüm ürünlerin, ulusal piyasada kendi ürün gamında pazar lideri konumuna yerleşmesidir.

Değerler

SEZERLER GIDA MADDELERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

Olarak tüketicilerin isteklerini ve ihtiyaçlarını anlamaya çalışır ve çabalarız.Etkin piyasa takibi ve pazar araştırmaları bu anlamda geleceğe dönük yatırımlarımızdır. Kalite anlayışımız büyümemizin temelini oluşturur. Personelimizin sürekli eğitim ve öğretimi için yatırım yaparız. Yenilikçi gücümüz, yeni teknolojilere açık düşüncelerimizle her zaman gelişme ve genişleme sürecindeyiz. Markalarımızın ulusal alanda başarılı olması için yatırım yaparız.

Kalite ve Çevre Yönetimi

Kalite, Firmamız için çok önemli bir kriterdir.

Tüketicisine her zaman en kaliteli, en hijyenik ve en teknolojik şartlarda ürün sunmayı kendine vazife edinmiştir. Ürününü en iyi şekilde tüketiciye sunduğunun, en büyük göstergesi de Sezerler, Bakliyat Diyarı ve Emre Sezer markaları ürünlerinde sahip olduğu 2 adet kalite belgesidir. Sezerler, Bakliyat diyarı ve Emre Sezer TSE, ISO 22000, ISO 9001, belgelerine aynı anda sahip olan markaları ile tüketiciye güven vermektedir. Gıda sektöründe Türk Standartları Enstitüsü Sertifikası (TSE), Kalite Yönetim Sistemi (ISO 9001),Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi (ISO 22000 sertifikaları ile Pirinç sektöründe uluslararası onaylı iki kalite belgesine birden aynı anda sahiptir.

Kalite Belgelerimiz

TSE

ISO 9001

ISO 22000