top of page

Kurumsal Satış

İşletmeniz için talep edeceğiniz toptan satışlar için kurumsal satış talebi oluşturunuz, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılarak gerekli bilgilendirme sağlanacaktır.

Toptan/HORECA Satış talebi:

Ürün talebi

Talebiniz için Teşekkürler, en kısa sürede satış temsilcisi arkadaşımız tarafınıza dönüş yapacaktır.

GÜVEN

Öncelikli ilkemiz, Güven.

Sipariş talebinden, satış sonrası sürece kadar, verdiğimiz hizmetin şeffaf ve dürüst olarak güvene dayalı olması için gayret gösteriyoruz.

KALİTE

Satışa sunduğumuz tüm ürün gruplarında, başta üreticisi olduğumuz pirinç çeşitleri ve paketlemesini gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerde kalite standartlarını en üstte tutarak üretim gerçekleştiryoruz.

HIZ

Uzun yıllardır sektörde olmanın deneyimiyle, sipariş sevkiyatlarının düzenli ve planlı olarak en hızlı şekilde belirtmiş olduğunuz sevkiyat adresine ulaştırmak için, sipariş tarafımıza ulaştığı anda gerekli planlamayı yapıp, ürünlerinizi hızla teslim ediyoruz.

MEMNUNİYET

Sürekli memnuniyet ve koşulsuz satış sonrası destek modelimizle, 12 ay boyunca aynı kalite ve lezzet standartları doğrultusunda, tamamen müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı olarak üretim ve hizmetlerimizi sürdürüyor, memnuniyetiniz için gayret ediyoruz.

bottom of page