top of page

Sıkça Sorulan Sorular

 • Nasıl Üye Olabilirim?
  www.sezerlergida.com.tr hızlı ve güvenli bir şekilde kolayca üye olabilirsiniz, Sağ üst kısımda bulunan 'giriş' linkine tıklayarak E-postanızla kaydolun seçeneği adımlarını takip edebilirsiniz.
 • Şifremi Unuttum, Ne yapmalıyım?"
  Sağ üst köşede bulunan 'giriş' linkine tıklayarak, Zaten üye misiniz? Giriş Yapın seçeneği seçildikten sonra E-postanızla giriş yapın adımı altında 'Şifrenizi mi unuttunuz?' bağlantısına tıklayarak kayıtlı e-posta adresinize yeni bir şifre alabilirsiniz.
 • E-Posta Doğrulaması Nedir?
  www.sezerlergida.com.tr adresine üye olurken tanımlamış olduğunuz e-posta adresinizin sizin tarafınızdan kullanıp, üyelik ve diğer işlemleriniz için tarafımızca doğrulanması gereklidir. Üye olduktan sonra belirlemiş olduğunuz mail adresinize giriş yaparak tarafımızdan gönderilen mail içerisindeki bağlantı linkine tıklamanız yeterlidir.
 • Kredi Kartımla Alışveriş Yaparken Güvende Miyim?
  www.sezerlergida.com.tr üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerinizde site olarak biz kredi kartı bilgilerinizle asla ilgilenmiyoruz ve bu bilgilere ulaşamıyoruz, firma olarak ödeme alt yapısı hizmet sağlayıcısı 'IYZICO' firmasıyla çalışıyor, sipariş edeceğiniz tüm kredi kartı ödemeleri 3.parti hizmet sağlayıcısı üzerinden işletilmektedir ve %100 güvenli bir işlemdir, bizim firma olarak sitede kullandığımız SSL sertifikasyon hizmetimiz bu güvenilirliği desteklemektedir.
 • 3D secure
  3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde, şifre ile kredi kartı onaylama işlemi olarak kullanılır.
 • Taksitli Alışveriş Yapabilir Miyim?
  www.sezerlergida.com.tr üzerinden satışa sunduğumuz tüm ürünler Gıda ürünü olduğu için taksitlendirme yapılamamaktadır, bazı ticari kredi kartlarında bu durum farklılık gösterebilir.
 • İpsala Pirinci Nedir?
  İpsala Pirinci, Meriç nehri duru sulama uygulaması yapılarak üretilen ve toprak farklılığından eşsiz bir tada sahip olan pirinç çeşitleridir, 2014 yılında Türk Patent Enstütüsü tarafından 'Coğrafi İşaretli Ürün' olarak tescil edilmiştir, firmamız 1994 yılından beri düzenli olarak İpsala Pirinci üretimine devam etmektedir. İpsala Pirinci Nedir? linkine tıklayarak detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.
 • Üretim Size Mi Ait?
  www.sezerlergida.com.tr üzerinden satışa sunulan tüm ürünler firmamız çatısı altında üretilmekte, gerekli sağlık ve hijyen koşulları sağlandıktan sonra, geniş ve mutlu sofralarınız için satışa sunulmaktadır, hiç bir şekilde fason üretim vs. satışa sunulan ürünlerde yoktur ve tüm ürünler Meriç nehri suyu ile sulanmatadır.
 • Fiyatlara KDV Dahil Mi?
  www.sezerlergida.com.tr üzerinden satışa sunulan tüm ürünlerin perakende fiyatları KDV dahil, kargo ve hizmet hariç fiyatlardır.
 • Stoğu Biten Ürünler?
  www.sezerlergida.com.tr üzerinden satışa sunulan tüm ürünler karşınıza stoka yok uyarısı çıkmadığı durumlarda aynı gün kargolanıp tarafınıza gönderilir. yaşanılacak stok sorunlarında lütfen iletişime geçiniz.
bottom of page